Zákaznická podpora:+420 216 216 003info@istage.cz
Měna
CZK

Aqara Door and Window sensor - Senzor dveří a oken

Kód: 1481
Neohodnoceno
Značka: AQARA
347 Kč 287 Kč bez DPH
Na dotaz

Okenní a dveřní senzor pro systémy chytré domácnosti. Bezdrátový protokol ZigBee, snímá otevření/zavření dveří nebo okna, maximální detekční vzdálenost 22 mm, nadstavení přes aplikaci Aqara Home App, vyžaduje připojení ke kompatibilní základové stanici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aqara Door and Window sensor - Senzor dveří a oken

Okenní a dveřní senzor AQARA Window & Door Sensor slouží k detekci otevření/zavření dveří nebo okna na základě vzdálenosti magnetických částí. Po připojení k řídící jednotce AQARA Hub vás upozorní na otevření/zavření a může případně okamžitě vyslat signál například ke spuštění alarmu. Zjednodušte si život a využívejte nové možnosti ovládání a automatizace činností ve vaší domácnosti s produkty AQARA.

Hlavní přednosti.

  • Snadná instalace bez použití nářadí pomocí nálepek.
  • Vzdálené ovládání prostřednictvím aplikace.
  • Životnost baterie 2 roky.
  • Komunikace pomocí standardizované technologie ZigBee.

Snadné nastavení

Konfigurace probíhá přes volně stažitelnou aplikaci AQARA Home App, ve které můžete senzor propojit s jinými zařízeními a ovládat chytré akce pomocí nastavených propojení a automatizaci mezi zařízeními. Senzor se musí používat s kompatibilním zařízením AQARA Hub EU.

Technologie ZigBee

Zařízení je postaveno na ověřené technologii ZigBee, která představuje to nejpokrokovější řešení v oblasti chytré domácnosti a je navržena tak, aby byla schopna propojit výhledově všechna zařízení domácí elektroniky do jednoho jednoduše ovladatelného komplexu. Technologie ZigBee je spolehlivá, bezpečná a energeticky nenáročná.

Klíčové vlastnosti

Okenní a dveřní senzor AQARA Window & Door Sensor pro systémy chytré domácnosti. Slouží k detekci otevření/zavření dveří nebo okna. Ke komunikaci využívá bezdrátový protokol ZigBee. Snadné nadstavení přes volně stažitelnou aplikaci AQARA Home App. Senzor pro svou funkci vyžaduje připojení ke kompatibilní základové stanici AQARA Hub EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrá domácnost
Aplikace: Aplikace Apple Home (iOS 10.3 nebo novější), Aplikace Aqara Home (Android 5.0 nebo novější, iOS 10.3 nebo novější)
Baterie: CR1632
Bezdrátový protokol: Zigbee
Maximální detekční vzdálenost: 22 mm
Provozní teplota: -10°C - + 45°C
Provozní vlhkost: 0 - 95% relativní vlhkosti, nekondenzující
Rozměry: 41 × 22 × 11 mm

Xiaomi Aqara Door and Window sensor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×