Xiaomi Yi Home 2 Smart IP Camera - Chytrá IP kamera s detekcí dětského pláče

 
Dostupnost Zvolte variantu Objednáno Objednáno
Barva
Cena 1 718,18 Kč 1 718,18 Kč 1 718,18 Kč bez DPH
2 079 Kč 2 079 Kč 2 079 Kč    
Kód produktu 1182/BIL 1182/CER Zvolte variantu
Značka Xiaomi
Kategorie Chytrá domácnost Xiaomi
 

XIAOMI YI Home 2 SMART IP CAMERA - CHYTRÁ IP KAMERA S NOČNÍM VIDĚNÍM, Detekcí dětského pláče a rozpoznáním osob

KAMERA JE OFICIÁLNÍ EU DISTRIBUCE S ČESKÝM ADAPTÉREM

Aplikace: YI Home app ke stažení - Android / iOS.

Nově Aplikace i pro PC a Mac
https://www.yitechnology.com/yi-home-pc-app

Český návod: zde 

yi-EU-distribuce

Nejnovější vyplepšená domácí kamera YI Home 2 s pokročilými funkcemi!
Oproti verzi 720p a 1080p nabízí kamera Yi Home 2 pokročilejší funkce - Detekci dětského pláče, ovládání gesty, detekce lidí
Vyšší snímkovou frekvenci, větší zorný úhlel, kvalitnější zobrazení díky vetšímu vylepšenému senzoru.

Připojení odkudkoliv
Xiaomi kameru můžete připojit odkudkoliv a to vše díky její aplikaci. Dále můžete využívat všechny možné funkce z Vašeho smartphonu nebo tabletu Xiaomi. Kamera nahrává HD videa v rozlišení 1080/25 fps (1920 x 1080).

Detekce dětského pláče
Citlivý mikrofon dokáže ihned rozpoznat dětský pláč a ihned o něm informovat, výhodou je pak i vestavěný mikrofon a reproduktor a můžete tak využít kameru jako dětskou chůvičku.

Detekce pohybu Xiaomi YI Home 2
Pokročilé algoritmy sledování změny pixelů v záznamu dokážou rozpoznat sebemenší pohyb v místnosti. V případě, že kamera nějaký pohyb zaznamená, začne ho sledovat minimálně po dobu deseti sekund pro minimalizaci rizika.

Možnost využívání bezpečnostní kamery na komunikaci s příbuznými

Xiaomi bezpečnostní kamery můžete použít i pro přenos obrazu jako přes web kameru. Pomocí zabudovaného reproduktoru můžete Xiaomi YI používat, jako "domácí telefon" mezi jednotlivými místnostmi.

Ovládání gesty ruky
Pokud se nacházíte nejvíce do dvou metrů od vaší bezpečnostní kamery Xiaomi, stačí když zvednete ruku a můžete ji ovládat pomocí příslušných pohybů bez nutnosti dálkových ovladačů, nebo demontáže kamery.

Hardware
Právě použití nejkvalitnějších součástek, jako jsou procesor Ambarella S2LM, senzor snímání obrazu Panasonic CMOS 28nm a integrovaný ARM Cortex-A9 CPU zajišťují bezpečnostním kamerám Xiaomi dostatek výkonu pro plnohodnotné Full HD záběry. O kvalitu a čitelnost video záznamů se nemusíte bát ani během snímání v nočních hodinách.

Zorný úhel až 130° dokáže pokrýt celou místnost
Každá bezpečnostní kamera má problém s tvorbou slepých míst v místnosti. Jsou to místa na které kamera nedohlédne a tak se stávají nebezpečnými. Ideální montáž kamery je v rohu místnosti čímž se eliminují tato slepá místa. Xiaomi YI Home 2 má až 130° zorný úhel, čímž výrazně usnadňuje montáž kamery, bez těchto nebezpečných míst.

Extrémně citlivý mikrofon
O křišťálově čistý zvuk se postará vestavěný 16 bit mikrofon a reproduktor. Jsou dostatečně kvalitní na zaznamenávání zvuku v CD kvalitě. VoIP, lokální výstup 48KHz.

Automatická funkce HDR
HDR je funkce automatického nastavování citlivosti na světlo. Díky tomu budou vaše snímky neustále světelně vyváženě. Žádné prosvětlení, ani tmavá místa nemohou znehodnotit Váš důkazní materiál.

Noční vidění
Noční záběry nejsou pro YI IP kameru žádný problém - disponuje totiž 11 infračervenými LED, které osvítí scénu pro člověka neviditelným spektrem, a kamera vidí i v noci. Může tak skvěle posloužit jako domácí chůvička nebo pro hlídání bytu ve dne i v noci.

 

11.1244.24.3Xiaomi Yi Smart IP Camera Night - Chytrá IP kamera s nočním viděním small ant minikamera xiaomimarket istage  heurekaXiaomi Yi Smart IP Camera Night - Chytrá IP kamera s nočním viděním small ant minikamera xiaomimarket istage  návod4.114.1768Xiaomi Yi Smart IP Camera Night - Chytrá IP kamera s nočním viděním small ant minikamera xiaomimarket istage  nejlevnější31010.1Xiaomi Yi Smart IP Camera Night - Chytrá IP kamera s nočním viděním small ant minikamera xiaomimarket istage

 
Tento web používá soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace