Xiaomi Electric Scooter 4 - Elektrická koloběžka
Kód: 9172Související produkty
Detailní popis produktu
Xiaomi Electric Scooter 4 - Elektrická koloběžka
Xiaomi Electric Scooter 4 je elektrická koloběžka navrhnutá pro dospělé. Doporučená výška jezdce se pohybuje okolo 120 cm. Elektrickou koloběžku Xiaomi můžete pohodlně složit, snadno se tak převáží v autě či v MHD. Na konstrukci koloběžky vynikne černá barva. Hmotnost jezdce by neměla překročit 120 kg. Tento model se řadí mezi městské elektrické koloběžky. Materiálem koleček je pak guma / PU.
Nejdůležitější přednosti elektrické koloběžky Xiaomi Electric Scooter 4
- Elektrokoloběžka Xiaomi o nosnosti 120 kg
- Skládací konstrukce zaručuje snadné uskladnění
- Doporučeno od 16 let
- Madla elektrické koloběžky: guma
- Délka elektrokoloběžky: 114,3 cm
- Barva: černá
- Vhodné pro jezdce o maximální výšce 200 cm
- Vhodná pro lidi o minimální výšce 120 cm
- Xiaomi Electric Scooter 4 je modelově městská elektrická koloběžka
- Osvětlení elektrické koloběžky Xiaomi: zadní odrazka, přední světlo a zadní světlo
- BEZ APLIKACE XIAOMI HOME NENÍ MOŽNÉ POUŽÍVAT
- Český NÁVOD ke stažení ZDE

Další vlastnosti elektrokoloběžky Xiaomi
Elektrokoloběžka Xiaomi Electric Scooter 4 má délku 114,3 cm. Hmotnost elektrické koloběžky Xiaomi se zastavila na hodnotě 17,2 kg.

Baterie elektrokoloběžky Xiaomi
Základním prvkem všech elektrických koloběžek je zajisté její baterie, v baterii elektrické koloběžky Xiaomi Electric Scooter 4 se skrývá baterie o kapacitě 7,65 Ah. Hmotnost činí 17,2 kg. Vyjede do kopce, který má stoupání až 16%.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrokoloběžky |
|---|---|
| EAN: | 6941812721124 |
| Doporučený věk od: | 16 |
| Hmotnost: | 17,2 kg |
| Kapacita baterie: | 7,65 Ah |
| Kompatibilní OS: | iOS, Android, Windows Phone |
| Materiál madel: | Guma |
| Maximální dojezd: | 35 km |
| Maximální rychlost: | 25 km/h |
| Maximální stoupání: | 16 % |
| Maximální výška jezdce: | 200 cm |
| Minimální výška jezdce: | 120 cm |
| Napětí baterie: | 42 V |
| Nosnost: | 120 kg |
| Typ baterie: | Lithium-iontová |
| Určení: | Pro dospělé |
| Verze kompatibilního OS: | Android 10.0 a novější , iOS 12 a novější , Windows Phone 10 |
| Výkon: | 300 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
