Samsung Galaxy A32 5G 4GB/128GB (A326B)
Kód: 5782/CERSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy A32 5G 4GB/128GB (A326B)
Galaxy A32 od Samsungu vás ohromí čtyřmi dechberoucími fotoaparáty na zadní straně, se kterými pořídíte vždy nádherné snímky. O pozornost si ale říká i parádním 6,5" Infinity-V displejem s HD+ rozlišením nebo podporou 5G, která je jasnou demonstrací toho, že nejde o smartphone, který byste museli po roce měnit!
Samozřejmostí jsou pro něj rychlé reakce zásluhou osmijádrového procesoru a nadchne bohatým úložným prostorem – hned 128 GB. Přináší také prémiové zabezpečení se čtečkou otisku prstů na boku, možnost placení pomocí NFC, moderní USB-C port pro rychlé nabíjení 15 W nebo také dlouhou výdrž zásluhou baterie o kapacitě 5 000 mAh.
Smartphone připravený na 5G
Připojte se k síti budoucnosti s telefonem Samsung Galaxy A32 5G. Stahujte, streamujte a sdílejte své zážitky rychleji než kdykoli předtím. Smartphone nové generace přichází nejen s inovativními funkcemi, sadou profesionálních fotoaparátů, ale také v důmyslném futuristickém designu.

Obraz, který vás pohltí
Dopřejte si zcela nový pohled na svůj oblíbený multimediální obsah. Galaxy A32 5G od společnosti Samsung je vybavený dechberoucím Infinity-V displejem s úhlopříčkou 6,5 palce, jehož vysokou obrazovou kvalitu obrazu ještě posílí rozlišení HD+.

Nápadně nenápadný
Designéři společnosti Samsung tentokrát integrovali čtyři profesionální fotoaparáty do zadní strany smartphonu Galaxy A32 5G tak, aby nebyl narušen jeho hladký a minimalistický styl. Vychutnáte si tak krásné oblé tvary s decentními výřezy pro objektivy, které vás nebudou rušit ani při manipulaci s telefonem.

Fotoaparát, který nikdy nezklame
Své fotografické vlohy nyní budete moci ukázat naplno kdykoli a kdekoli. Galaxy A32 5G disponuje 48Mpx hlavním fotoaparátem pro dokonalé každodenní snímky, ultraširokoúhlým fotoaparátem pro působivá panoramata a Depth fotoaparátem, se kterým odkryjete i ty nejhlubší detaily.

Neuvěřitelně široké výhledy
Ultraširokoúhlý fotoaparát s rozlišením 8 Mpx doslova rozšíří vaše fotografické možnosti. Na svět se dívá pod 123° úhlem, tedy podobně jako lidské oko. Proto se do jeho záběrů vejdou i skutečně široká panoramata.

Nechte vyniknout to důležité
Díky speciálnímu Depth fotoaparátu vystoupí do popředí to nejdůležitější - fotografovaný objekt. Praktické rozostření pozadí se postará o to, že vaše záběry zaujmou na první pohled.

Telefon, který nic nezastaví
Baterie s kapacitou 5 000 mAh zajistí, že smartphone Galaxy A32 5G vás bude spolehlivě provázet gamingem, streamingem, fotografováním a dalšími oblíbenými činnostmi po dlouhé hodiny. A když už se vybije, rychle mu dodáte sílu pomocí 15W rychlého nabíjení.

Vždy na plný výkon
Zkombinujte osmijádrový procesor se 4 GB RAM a dostanete výkon a rychlost smartphonu, který vás rozhodně nebude žádným způsobem zpomalovat. Kdybyste dostali chuť na herní pauzu, funkce Game Booster vás svým speciálním rozhraním okamžitě dostane do menu a navíc bude podle vašich vzorců užívání optimalizovat baterii, paměť a teplotu telefonu. A své fotografie, videa či dokumenty snadno uložíte na 128GB interní úložiště s možností dalšího rozšíření 1TB microSD kartou.

Postará se o vaše data
Jednou z priorit společnosti Samsung je zajistit ochranu vašich dat. Proto je Galaxy A32 5G na hardwarové i softwarové úrovni chráněný bezpečnostní platformou Knox. Už se tak více nemusíte bát malwaru, úniků citlivých dat a dalších hrozeb.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré telefony |
|---|---|
| Bluetooth: | Ano, v5.0 |
| Dual SIM: | Ano |
| eSIM: | Ne |
| Frekvence procesoru: | 2,0 GHz |
| Frekvence procesoru rozsah: | 1,6 - 2 GHz |
| Jack 3,5 mm: | Ano |
| Jemnost displeje: | 270 PPI (11 294 bodů/cm2) |
| Kapacita baterie: | 5 000 mAh |
| Konektor: | USB Type-C |
| Kvalita přední kamery: | 13 Mpx |
| Kvalita zadní kamery: | 48 Mpx |
| NFC: | Ano |
| Obchod s aplikacemi: | Obchod Play |
| Operační paměť rozsah: | 4001 - 4500 MB |
| Operační systém: | Google Android |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Procesor: | Dimensity 720 5G |
| Rozlišení displeje: | 720 × 1 600 |
| Rozměr: | 164 × 76 × 9,1 mm |
| Rozměr displeje: | 6,5" (151 × 68 mm) |
| Rychlost internetu: | Ultra rychlý (5G) |
| Slot SIM/SD: | 2 SIM + SD |
| Typ SIM: | nanoSIM |
| Váha: | 205 g |
| Velikost paměti telefonu: | 128 GB |
| Verze operačního systému: | Android 11 |
| Zvětšení paměti (pam. karty): | Ano, microSDXC až 1 TB |
Galaxy A32 5G: Official Unboxing | Samsung
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
