Philips Steam&Go Plus GC362/80 - Parní napařovač oděvů
Kód: 9187Detailní popis produktu
Philips Steam & Go Plus GC362/80 - Parní napařovač oděvů
Ideální řešení pro ty, kteří nechtějí svůj drahocenný čas trávit nad žehlicím prknem. Ruční napařovač Philips efektivně odstraní záhyby i z pověšeného oblečení. Účinná pára navíc zlikviduje zápach a bakterie. Bez starostí jej můžete použít na všechny typy tkanin, včetně choulostivého hedvábí. Saka a kabáty upravíte pomocí speciálního kartáče. Lehká a kompaktní konstrukce napařovače vám ho umožní použít kdekoli a kdykoli. Skvělý je pro ty, kteří potřebují svůj oděv upravit na cestách.
Důležité informace o produktu:
Vhodný pro všechny druhy tkanin
Vyžehlete dokonce i velmi jemné látky, aniž by hrozilo jejich spálení či jiné poškození. Pára funguje spolehlivě, ale je zároveň i šetrná, aby vám žehlení nezkazilo radost z nošení oblíbených šatů či kostýmku.

Pohodlné použití
Zapomeňte na žehlicí prkno. Oblečení zbavíte záhybů i na ramínku zavěšeném na dveřích skříně. Napařovač je kompaktní a lehký, ale především vysoce účinný. Poradí si s nerovnostmi, aniž byste museli na látku jakkoliv tlačit.

Kompaktní design
Napařovač vám přesně padne do dlaně. Jeho ergonomický design vám zaručí nejen snadné a bezpečné používání, ale i bezproblémové přenášení. Nemusíte ho používat jen doma, vezměte ho s sebou např. na dovolenou nebo pracovní cestu, abyste vždy vypadali reprezentativně!

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé domácí spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 8710103835189 |
| Další funkce: | Cestovní verze, LED osvětlení |
| Délka kabelu: | 2,5 m |
| Funkce související s vodou: | Vyjimatelná nádržka na vodu |
| Funkční prvky pro žehlení: | Rychlé nahřátí |
| Hmotnost: | 950 g |
| Objem nádržky: | 70 ml |
| Parní výkon: | 24 g/min |
| Příkon: | 1 300 W |
| Připojení: | S kabelem |
| Typ žehličky: | Parní napařovač |
| Vybavení: | Kartáč, Rukavice, Obal |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
