JBL PartyBox 310 - Bezdrátový reproduktor
Kód: 3162Detailní popis produktu
Bezdrátový reproduktor JBL PartyBox 310
Uspořádejte večírek s dokonalým hudebním doprovodem! Všichni zúčastnění budou překvapení dokonalým hudebním ozvučením zvuk bez zkreslení a s patřičnou hloubkou.
Důležité informace o produktu
Užívejte hudbu naplno
Reproduktor nadchne prvotřídním zvukem, plným rozsahem, ty podpoří i skvělý výkon 240W. Prvotřídní zvuk je doplněn o a dlouhou výdrž až 18 hodin. Všechny tyto přednosti obohatí každý večírek nebo oslavu o skvělou hudbu a navíc poskytuje i skvělou zábavu s karaoke a LED osvětlení.
Snadné připojení
K telefonu nebo tabletu se připojíte rychle a snadno pomocí Bluetooth. Spárování vám zabere jen chvilku a pak už můžete rovnou poslouchat hudbu. Díky technologii True Wireless Stereo – TWS můžete spárovat rovnou s dvěma reproduktory naráz. Připojit můžete reproduktor i kabelově prostřednictvím jednoho AUX výstupu k druhému.
Konečně pořádný zvukový výkon
Milujete muziku hooodně nahlas? A zbožňujete, když vám tělem projíždí silné basy? V tom případě budete ze zvukového výkonu reproduktoru JBL PartyBox 310 skákat pomalu do nebe. Přístroj je osazen 2× 6,5palcovými woofery a 2× 2,5palcovými tweetery, které stojí za extra hloubkami a bezva vyladěnými středy i čistými výškami. Samozřejmostí je vyhlášený JBL Pro Sound s možností zesílení basů na max. RMS hudební výkon téhle repromašiny je ohromných 240 W a můžete si být jisti, že ho jen tak někdo nepřeslechne. Výkon lze navíc zvýšit přidáním dalšího reproduktoru prostřednictvím True Wireless Stereo funkce nebo skrze kabelové propojení z AUX výstupu do druhého.
Zaujme na první pohled
Ke každé párty neodmyslitelně patří i osvětlení. JBL PartyBox 310 má vestavěné podsvícení, které se aktivuje ve tmě. Navíc je plně vybaven ke snadnému přenášení a to teleskopickou rukojetí a vestavěnými kolečky. Reproduktor je vyroben tak, aby odolal stříkající vodě. Můžete ho bez problémů použít v dešti, ale i u bazénu.

Pro milovníky karaoke i vášnivé kytaristy
Zajistit kvalitní zábavu na párty nikdy nebylo snadnější, stačí reproduktor JBL PartyBox 310 nastavit na karaoke program a sranda může začít. K přístroji připojíte 2 kabelové mikrofony a pozor, nechybí ani výstup pro kytaru – neváhejte se pochlubit svým kytarovým umem a předvést ho všem naživo. Kromě toho disponuje reproduktor i zvukovými efekty, takže se lehce dostanete do role dýdžeje. V efektech najdete zvuk sirény, potlesk a dokonce i bučení. Na ovládací panel si nebudete muset svítit baterkou, jakmile se totiž setmí, aktivuje se podsvícení. Reproduktor je možné ovládat i mobilem skrze mobilní aplikaci PartyBox, která je zdarma ke stažení.
Klíčové vlastnosti
Oživte každou oslavu nebo posezení s přáteli o kvalitní 240W zvuk, s možností karaoke. Vysoká výdrž 18 hodin. Rychlé propojení s telefonem je umožněno díky Bluetooth technologii. Díky TSW funkci pak snadno spárujete až s dvěma reproduktory naráz. AUX vstup, USB výstup 5V/2.1A. Moderní design s působivými LED a zvukovými efekty, funkce TWS pro snadné spárování až dvou repro najednou, teleskopická rukojeť a vestavěná kolečka, voděodolný ve stupni IPX4, ovládání pomocí aplikace PartyBox.

Obsah balení
- Reproduktor
- Napájecí kabel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové reproduktory |
|---|---|
| AirPlay: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth profily a kodeky: | 5.1, A2DP 1.3, AVRCP 1.6 |
| Doba nabíjení [hod.]: | 3,5 |
| Doba přehrávání [hod.]: | 18 |
| Dobíjecí baterie: | Li-Ion 72Wh |
| FM tuner: | Ne |
| Frekvenční rozsah (Hz): | 45 - 20 000 |
| Hloubka [mm]: | 3678 |
| Hmotnost [g]: | 1742 |
| Internetová rádia: | Ne |
| LAN (Ethernet): | Ne |
| Napájení: | Baterie/elektrická síť |
| Přehrávané hudební formáty: | MP3, WMA, WAV |
| Převodníky: | 2× 176mm woofer a 2× 65mm tweeter |
| Rozhraní: | AUX in, USB |
| Slot pro paměťovou kartu: | Ne |
| Šířka [mm]: | 3256 |
| USB vstup: | Ano |
| Voděodolnost: | Ano |
| Vstupy: | 3.5mm, USB |
| Výkon: | 240 W |
| Výška [mm]: | 6877 |
| WiFi: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
JBL PartyBox 310
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
