Samsung EI-T5300 Galaxy SmartTag - Chytrý přívěsek černý

Kód: 3342
Neohodnoceno
Značka: Samsung
657 Kč 542,98 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.11.2022

Praktický přívěsek, díky kterému najdete osobní věci, pomocí mobilního telefonu. Využívá Bluetooth a baterii s výdrží až 1 rok. Možnost hledání offline pomocí jiných zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samsung EI-T5300 Galaxy SmartTag - Chytrý přívěsek černý

Bluetooth SmartTag se snadno připojují ke klíčům, taškám nebo dokonce k rodinnému mazlíčkovi. Pokud si myslíte, že se vaše ztracená položka nachází v blízkosti, ale nemůžete ji najít, klepněte na mobilu na tlačítko vyzvánění a hledejte, odkud vychází vám známý zvuk, který začne vyzvánět ve vámi zvolené hlasitosti.

Vámi označená položka je mimo dosah? Žádný problém! I v případě, že je offline, může síť Galaxy Find Network použít naskenované údaje a soukromě ji pro vás vyhledat. Můžete jednoduše procházet historií míst, kde se štítek nacházel, a položku tak najít. Na vyhledání svých položek můžete použít i jiné zařízení, které vlastníte.

Se SmartTag je vaše chytrá domácnost mnohem pohodlnější. SmartTag dokáže ovládat různá chytrá zařízení jediným kliknutím, takže můžete například rozsvítit světla v domácnosti ještě předtím, než vstoupíte dovnitř.

Důležité informace o produktu

  • Český návod ke stažen naleznete ZDE.
  • Jazyk mobilní aplikace: Angličtina - iOS, Android

Vyhledání vašich důležitých věcí

Bluetooth SmartTag se snadno připojují ke klíčům, taškám, nebo dokonce k rodinnému mazlíčkovi. Pokud si myslíte, že se vaše ztracená položka nachází v blízkosti, ale nemůžete ji najít, klepněte na mobilu na tlačítko vyzvánění a hledejte, odkud vychází vám známý zvuk, který začne vyzvánět ve vámi zvolené hlasitosti.

Vyhledejte své věci z velké dálky

Vámi označená položka je mimo dosah? Žádný problém! I v případě, že je offline, může síť Galaxy Find Network* použít naskenované údaje a soukromě ji pro vás vyhledat. Můžete jednoduše procházet historií míst, kde se štítek nacházel, a položku tak najít. Na vyhledání svých položek můžete použít i jiné zařízení, které vlastníte.

Komfortní chytrá domácnost jedním kliknutím

Se SmartTag je vaše chytrá domácnost mnohem pohodlnější. SmartTag dokáže ovládat různá chytrá zařízení jediným kliknutím, takže můžete například rozsvítit světla v domácnosti ještě předtím, než vstoupíte dovnitř. Aby byla funkce dostupná, musejí být zařízení IoT zaregistrována v aplikaci SmartThings.

Psí známky už nefrčí.

Je to tak. Díky této chytré věcičce můžete snadno najít svého zaběhnutého psa, nebo kočku. Jednoduše připevněte Galaxy SmarTag na obojek vašeho čtyřnohého miláčka a v případě že se zaběhne ho jednoduše najdete přes aplikaci ve vašem telefonu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×