Philips SenseIQ Series 9000 BHD827/00 - Fén na vlasy s ionizátorem

Kód: 8432
Neohodnoceno
Značka: Philips
6 549 Kč 5 412,40 Kč bez DPH
Na dotaz

Fén na vlasy, výkon 1 800 W, 6 inteligentních digitálních programů, technologie SenseIQ, ionizace, LED kontrolka, fixace chladným vzduchem, přizpůsobuje teplotu vysoušení, snímá teplotu vlasů, difuzér, relaxační masážní nástavec, tvarovaná koncovka, háček na zavěšení, 2metrový kabel

Detailní informace

Detailní popis produktu

Philips SenseIQ Series 9000 BHD827/00 - Fén na vlasy s ionizátorem

Jedinečné vlasy s jedinečnou péčí získáte s fénem Philips BHD827/00 Series 9000, který se pyšní technologií SenseIQ. Díky ní digitální infračervený senzor fénu nepřetržitě snímá teplotu vašich vlasů a zajišťuje jim tak ochranu šitou na míru. Inteligentní mikroprocesor analyzuje data zachyceny senzorem a upraví teplotu více než 12 000-krát, aby se zabránilo přehřátí. Technologie snímání a přizpůsobení chrání vlasy při vysoušení a uzamkne až 95% přirozené vlhkosti vašich vlasů uvnitř, aby byly vždy lesklé a zdravě vypadající. Vysoušeč Prestige umožňuje výběr z několika režimů sušení: rychlé, jemné, manuálně, stylové, masáž pokožky hlavy, vlny. Využijte speciální vibrační nástavec pro masáž hlavy a stimulujte jím přirozený přísun výživných látek do svých vlasů. Fénu nechybí nástavec difuzéru pro zvětšení objemu účesu a ionizační funkce pro dosažení hladkého a lesklého výsledku. Příkon: 1800 W.

  • Technologie SenseIQ
  • Snímá teplotu vlasu
  • Inteligentní digitální programy
  • Ionizační technologie
  • Příkon 1800 W

Český NÁVOD ke stažení ZDE

Jedinečné vlasy. Jedinečná péče.

Vysoušeč vlasů Philips SenseIQ s technologií SenseIQ snímá teplotu vlasů a přizpůsobuje ji více než 12 000× v průběhu jednoho vysoušení* a průběžně ji upravuje, čímž zamezuje jejich přesušení. Vaše vlasy budou zářit zdravím.

Technologie SenseIQ

Unikátní technologie SenseIQ se stará o osobní zážitek z vysoušení vlasů. VNÍMÁ. Digitální infračervený senzor vysoušeče nepřetržitě snímá teplotu vašich vlasů a zajišťuje jim tak osobní ochranu. PŘIZPŮSOBÍ SE. Inteligentní mikroprocesor analyzuje data zachycená senzorem a kontinuálně upravuje teplotu, více než 12 000krát během jednoho vysoušení*, aby se zabránilo přesušení vlasů. PEČUJE. Technologie SenseIQ chrání vlasy při vysoušení a uzamkne uvnitř vlasů až 95 %** jejich přirozené vlhkosti.

Jedinečná péče

Digitální infračervený senzor nepřetržitě snímá teplotu vlasů a zabraňuje tak jejich přesušení. Zatímco ostatní fény měří teplotu vzduchu, fén Philips s technologií SenseIQ měří teplotu vašich vlasů. Senzor je vysoce přesný a rozpoznává i tu nejmenší změnu a umožňuje tak osobní ochranu vašich vlasů. Dopřejte svým vlasům exkluzivní péči, kterou si zaslouží. Uzamkněte uvnitř vlasů až 95%** přirozené vlhkosti při každém vysoušení, pro zdravím zářící vlasy plné lesku.

Přizpůsobování teploty

Inteligentní mikroprocesor je mozkem technologie SenseIQ. Analyzuje a upravuje teplotu proudění vzduchu více než 12 000krát během jednoho vysoušení* a poskytuje ten nejlepší výkon současně s péčí upravenou na míru pro vaše vlasy. Technologie SenseIQ zajišťuje inteligentní kontrolu teploty, která vaše vlasy ochrání jedinečným způsobem.

Digitální programy

Šest inteligentních digitálních programů přizpůsobí vysoušení vlasů vašim preferencím: automaticky vyberou správnou teplotu a výkon proudění vzduchu. Vybírejte z možností Rychlé-Jemné-Manuální-Styling-Vlny-Masáž. Pro rychlé vysoušení slouží Rychlý režim (Fast), pro zvláštní péči je určen režim Jemný (Gentle) nebo Manuální (Manual), kde můžete zvolit vlastní nastavení teploty a rychlosti, vždy ze tří dostupných úrovní. Režim Styling (Style), Vlny (Curl) nebo Masáž (Scalp) se automaticky spustí po připojení jednoho ze 3 nástavců, které jsou součástí balení.

Jednoduché ovládání

Jedinečné digitální uživatelské rozhraní, které lze ovládat pouze palcem. Hlava vysoušeče je vybavena LED kontrolkou pro snadnou navigaci, zatímco vysoušíte vlasy. A tlačítko Cool Shot pro závěrečnou fixaci účesu.

Vlny a objem

Difuzér maximalizuje objem a hebkost vašich vln. Režim Vlny (Curl) se vybere automaticky, když k vysoušeči připojíte difuzér. Speciálně tvarovaný difuzér pomáhá šířit proud vzduchu loknami vlasů a přidávat objem. Chcete-li dosáhnout většího objemu, přiložte difuzér blízko vlasových kořínků.

Zasloužená relaxace

Použijte vibrační nástavec pro masáž hlavy a stimulujte jím přirozený přísun výživných látek do svých vlasů. Režim Masáž (Scalp) se vybere automaticky, když je připojen příslušný nástavec. Měkký vibrující nástavec pomáhá stimulovat krevní oběh a podporuje proudění kyslíku a živin do vlasů. Tyto přirozené živiny přispívají ke zdraví vašich vlasů a jemně uvolňují pokožku hlavy.

Tříletá záruka

Pokud do 90 dnů od nákupu registruje fén Philips SenseIQ s technologií SenseIQ na stránkách MyPhilips, získáte automaticky prodlouženou tříletou záruku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Cestovní pouzdro: Ne
Délka kabelu: 2 m
Difuzér: Ano
Foukání studeným vzduchem: Ano
Hloubka: 9.2 cm
Hmotnost: 1774 g
Hřebenový nástavec: Ano
Ionizátor: Ano
Počet nástavců: 3
Příkon: 1800 W
Sklopná rukojeť: Ne
Šířka: 28.8 cm
Tryskový difuzor: Ano
Výška: 27.6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×
Update cookies preferences