Xiaomi Yi Smart IP Camera Night - Chytrá IP kamera s nočním viděním

 
  • 1 z 4
 
Dostupnost Zvolte variantu Objednáno Objednáno
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 891,74 Kč 866,94 Kč od 866,94 Kč bez DPH
1 079 Kč 1 049 Kč od 1 049 Kč    
Kód produktu 340/BIL 340/CER Zvolte variantu
Značka Xiaomi
Kategorie Chytrá domácnost Xiaomi
 

XIAOMI YI SMART IP CAMERA NIGHT - CHYTRÁ IP KAMERA S NOČNÍM VIDĚNÍM

KAMERA JE OFICIÁLNÍ EU DISTRIBUCE S ČESKÝM ADAPTÉREM

Aplikace: YI Home app ke stažení - Android / iOS.

Nově Aplikace i pro PC a Mac
https://www.yitechnology.com/yi-home-pc-app

Český návod: zde 

yi-EU-distribuce

Xiaomi nikdy nepřestane udivovat a nyní přináší tuto úžasnou IP kameru s názvem Xiaomi Yi. Tento přístroj Vám umožní sledovat jakoukoli oblast domu, stejně jako ho můžete využít jako osobní monitorovací systém.

PŘIPOJENÍ ODKUDKOLIV
Xiaomi kameru můžete připojit odkudkoliv a to vše díky její aplikaci. Dále můžete využívat všechny možné funkce z Vašeho smartphonu nebo tabletu Xiaomi. Kamera nahrává HD videa v rozlišení 720/20 fps (1280 x 720).

HARDWARE
Xiaomi Ants Smart Camera disponuje širokoúhlým objektivem (110°) se schopností nahrávat 720p video a možností 4x digitálního zoomu. Video je zaznamenáváno ve 20 snímcích za sekundu, což není příliš, ale jako běžná bezpečností kamera to plně postačí. Jako napájení je použit USB port, který lze napájet z libovolné nabíječky, USB z počítače či externí nabíječky. Konektivita je zajištěna bezdrátovou technologií Wi-Fi ve standardech 802.11 b/g/n. Šikovná je také přítomnost reproduktoru a mikrofonu, díky kterým lze skrz kameru telefonovat. Nechybí ani slot pro Micro SD kartu.

POVÍDÁNÍ
Skvělou funkcí je ale mikrofon uprostřed, jehož držením lze předat zvukovou zprávu přímo do reproduktoru kamery. V praxi to znamená, že můžete nechat kamerku klidně doma a když zjistíte, že vám váš domácí mazlíček demoluje byt, můžete se jej pokusit svým hlasem skrze kamerku umírnit. Kamerka také dokáže přenášet zvuk zpět do telefonu, takže se lze velmi snadno přes kamerku dorozumívat.

NOČNÍ VIDĚNÍ
Noční záběry nejsou pro YI IP kameru žádný problém - disponuje totiž 8 infračervenými LED, které osvítí scénu pro člověka neviditelným spektrem, a kamera vidí i v noci. Může tak skvěle posloužit jako domácí chůvička nebo pro hlídání bytu ve dne i v noci.

 

Xiaomi Yi Smart IP Camera Night - Chytrá IP kamera s nočním viděním small ant minikamera xiaomimarket istage  cenaXiaomi Yi Smart IP Camera Night - Chytrá IP kamera s nočním viděním small ant minikamera xiaomimarket istage  recenzeXiaomi Yi Smart IP Camera Night - Chytrá IP kamera s nočním viděním small ant minikamera xiaomimarket istage  heurekaXiaomi Yi Smart IP Camera Night - Chytrá IP kamera s nočním viděním small ant minikamera xiaomimarket istage  návodXiaomi Yi Smart IP Camera Night - Chytrá IP kamera s nočním viděním small ant minikamera xiaomimarket istage  nejlevnějšíXiaomi Yi Smart IP Camera Night - Chytrá IP kamera s nočním viděním small ant minikamera xiaomimarket istage Xiaomi Yi Smart IP Camera Night - Chytrá IP kamera s nočním viděním small ant minikamera xiaomimarket istage


 
Tento web používá soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace