Xiaomi Electric Scooter 4 - elektrický skúter
Kód: 9172Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Xiaomi Electric Scooter 4 - elektrický skúter
Xiaomi Electric Scooter 4 je elektrický skúter určený pre dospelých. Odporúčaná výška jazdca je približne 120 cm. Elektrickú kolobežku Xiaomi možno pohodlne zložiť, ľahko sa prepravuje v aute alebo v prostriedkoch verejnej dopravy. Na dizajne kolobežky vyniká čierna farba. Hmotnosť jazdca by nemala presiahnuť 120 kg. Tento model je klasifikovaný ako mestská elektrická kolobežka. Materiál kolies je potom guma / PU.
Najdôležitejšie vlastnosti elektrickej kolobežky Xiaomi 4
- Elektrická kolobežka Xiaomi s nosnosťou 120 kg
- Skladacia konštrukcia zaručuje jednoduché skladovanie
- Odporúča sa pre osoby od 16 rokov
- Kolieska elektrickej kolobežky: Dĺžka elektrickej kolobežky: 114,3 cm
- Farba: gumová
- Dĺžka elektrickej kolobežky: 114,3 cm
- Dĺžka elektrickej kolobežky: 114,3 cm
- Farba: Vhodná pre jazdcov s maximálnou výškou 200 cm
- Vhodná pre osoby s minimálnou výškou 120 cm
- Xiaomi Electric Scooter 4 je model mestskej elektrickej kolobežky
- Xiaomi Electric Scooter Lighting: Zadný reflektor, predné svetlo a zadné svetlo
- NIE JE POUŽITEĽNÉ BEZ aplikácie XIAOMI HOME APP
- Český manuál na stiahnutie TU

Ďalšie vlastnosti elektrickej kolobežky Xiaomi
Elektrická kolobežka Xiaomi 4 má dĺžku 114,3 cm. Hmotnosť elektrickej kolobežky Xiaomi sa zastavila na 17,2 kg.

Batéria elektrickej kolobežky Xiaomi
Základným prvkom všetkých elektrických kolobežiek je určite jej batéria, batéria elektrickej kolobežky Xiaomi 4 v sebe ukrýva batériu s kapacitou 7,65 Ah. Jej hmotnosť je 17,2 kg. Dokáže vyjsť kopec, ktorý má sklon až 16 %.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrokoloběžky |
|---|---|
| EAN: | 6941812721124 |
| Doporučený věk od: | 16 |
| Hmotnost: | 17,2 kg |
| Kapacita baterie: | 7,65 Ah |
| Kompatibilní OS: | iOS, Android, Windows Phone |
| Materiál madel: | Guma |
| Maximální dojezd: | 35 km |
| Maximální rychlost: | 25 km/h |
| Maximální stoupání: | 16 % |
| Maximální výška jezdce: | 200 cm |
| Minimální výška jezdce: | 120 cm |
| Napětí baterie: | 42 V |
| Nosnost: | 120 kg |
| Typ baterie: | Lithium-iontová |
| Určení: | Pro dospělé |
| Verze kompatibilního OS: | Android 10.0 a novější , iOS 12 a novější , Windows Phone 10 |
| Výkon: | 300 W |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
