Philips Steam&Go Plus GC362/80 - naparovač odevov
Kód: 9187Podrobný popis
Philips Steam & Go Plus GC362/80 - naparovač odevov
Ideálne riešenie pre tých, ktorí nechcú tráviť svoj drahocenný čas nad žehliacou doskou. Ručný naparovač Philips účinne odstráni záhyby aj zo zaveseného oblečenia. Účinná para tiež odstraňuje pachy a baktérie. Bez obáv ho môžete používať na všetky typy tkanín vrátane citlivého hodvábu. Na úpravu búnd a kabátov použite špeciálnu kefu. Ľahký a kompaktný dizajn naparovača vám umožní používať ho kdekoľvek a kedykoľvek. Skvelé pre tých, ktorí potrebujú upraviť svoje oblečenie na cestách.
Dôležité informácie o výrobku:
Vhodný pre všetky typy tkanín
Vyžehlíte aj veľmi jemné tkaniny bez rizika ich spálenia alebo iného poškodenia. Para pracuje spoľahlivo, ale zároveň je šetrná, takže žehlenie vám nezničí radosť z nosenia obľúbených šiat alebo obleku.

Pohodlné používanie
Zabudnite na žehliacu dosku. Záhybov sa môžete zbaviť aj na vešiaku zavesenom na dverách skrine. Naparovač je kompaktný a ľahký, ale predovšetkým vysoko účinný. Poradí si s nerovnosťami bez toho, aby ste museli na látku vyvíjať akýkoľvek tlak.

Kompaktný dizajn
Naparovač vám presne padne do dlane. Jeho ergonomický dizajn zaručuje nielen jednoduché a bezpečné používanie, ale aj bezproblémové prenášanie. Nemusíte ho používať len doma, vezmite si ho so sebou napríklad na dovolenku alebo na služobnú cestu, aby ste vždy vyzerali reprezentatívne!

Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé domácí spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 8710103835189 |
| Další funkce: | Cestovní verze, LED osvětlení |
| Délka kabelu: | 2,5 m |
| Funkce související s vodou: | Vyjimatelná nádržka na vodu |
| Funkční prvky pro žehlení: | Rychlé nahřátí |
| Hmotnost: | 950 g |
| Objem nádržky: | 70 ml |
| Parní výkon: | 24 g/min |
| Příkon: | 1 300 W |
| Připojení: | S kabelem |
| Typ žehličky: | Parní napařovač |
| Vybavení: | Kartáč, Rukavice, Obal |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
