Xiaomi weight scale - chytrá váha

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 2 049 Kč
Ušetříte 470 Kč (–23 %)
Cena 1 304,96 Kč bez DPH
1 579 Kč
Kód produktu 335
Značka Xiaomi
Kategorie Osobní váhy
Položka byla vyprodána...
 

Xiaomi weight scale - chytrá váha

Xiaomi Scale se stane krásným doplňkem Vaší domácnosti. Nejen, že dobře vypadá, ale nabídne také spoustu chytrých funkcí. Váhu lze spojit s aplikací MiFit, kterou jistě dobře znáte už z MiBandu a následně tak vytvářet statistiky, jak se mění Vaše hmotnost a BMI v reálném čase. Vážit můžete celou rodinu, váha si pamatuje až 16 lidí a automaticky každému členovi domácnosti přiřazuje relevantní statistiky, tedy za předpokladu, že všichni neváží stejně.

Rozsah vážení je 5-150kg s přesností 50g. Váha je poháněna čtveřicí tužkových baterií AA, které jsou součástí balení.Xiaomi weight scale - chytrá váha fat vážení bmi istage xiaomimarket mifit

PRO PRECIZNÍ MĚŘENÍ VYUŽIJTE VYSOCE PRECIZNÍ PŘÍSTROJ

KDYŽ I MALÉ ZMĚNY HMOTNOSTI MAJÍ PRO VÁS VELKÝ VÝZNAM.

Ať už běháte, posilujete, jdete si koupit něco hezkého na sebe nebo jen na procházku se psem, váha Xiaomi zaznamená změny s přesností 50g.

Propojte svou Xiaomi Scale pomocí mobilního telefonu s aplikací MiFit, která je dostupná jak pro Android (4.4 a vyšší), tak pro iOS (7 a vyšší, možnost přenášení hodnot do Health Kitu) a získejte tak přehled o svém zdraví. Sledujte křivky svých fyzických změn v průběhu celého dne, změřte si BMI a aplikace Vám navrhne vhodný fitness program a úpravu stravovacího režimu. Můžete si i stanovit Váš hmotnostní cíl a sledovat, jak se k němu pomalu blížíte.

Ke spojení dochází pomocí Bluetooth 4.0, které má samo o sobě velmi nízkou spotřebu energie a baterie by měla vydržet až 1 rok.

 Xiaomi weight scale - chytrá váha fat vážení bmi istage xiaomimarket mifit

INTELIGENTNÍ ANALÝZA

Váha Xiaomi rozpozná na základě fyzikálních dat každého člena Vaší rodiny. Dospělého i dítě. Až 16 konkrétních uživatelů. Váha pak chytře na základě hmotnosti každého člena domácnosti přiřadí konkrétní výsledky měření. Není ani nutné při každém vážení párovat telefon s váhou. Xiaomi Scale si pamatuje až 800 naměřených hodnot a při dalším spárování a synchronizaci s telefonem se tyto hodnoty přenesou.

Xiaomi weight scale - chytrá váha fat vážení bmi istage xiaomimarket mifit

AUTOMATICKÝ SENZOR JASU

Díky inovativnímu spektrálnímu separačnímu zařízení dokáže váha rozeznat okolní jas a přizpůsobí tak čitelnost displeje jakékoliv světelné situaci. Pomocí 161 LED diod tak pohodlně přečtete data jak za slunečného dne, tak i v úplné tmě.

Obsah BALENÍ

- digitální chytrá váha Xiaomi Scale v bílé barvě
- baterie

 
Tento web používá soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace