Baseus USB-C kabel s funkcí inteligentního odpojení

Kód: 1442/CER 1442/CER2 1442/FIA Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Baseus
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baseus USB-C kabel s funkcí inteligentního odpojení 

Chytrý USB-C kabel Baseus dokáže výrazně prodloužit životnost baterie Vašeho mobilního telefonu. Kabel je vhodný pro všechny zařízení s USB-C konektorem. Zpracování a použité materiály jsou v porovnání s originálními kabely dodávanými k telefonům, výrazně kvalitnější a nemusíte se tak bát, že by se kabel při běžném užívání jakkoli poškodil.

Inteligentní přerušení napájení

Zabudovaný řídící čip dokáže rozpoznat plné nabití telefonu a automaticky přerušit napájení. Tím je baterie telefonu chráněna a nedochází ke snižování kapacity baterie. Pokud nabíjíte telefon přes noc, je pro Vás obzvláště vhodné použití tohoto kabelu.  

  1.  Napájení se přeruší 5 minut po plném dobití baterie.
  2.  Po 30 minutách od přerušení se napájení opět spustí.

Inteligentní barevná indikace stavu

Jemné světlo umístěné na konektoru Vás pohodlně informuje o aktuálním stavu napájení. Světlo může nabývat tří barev a v noci vám velmi ulehčí hledání nabíjecího kabelu.

Podpora rychlého nabíjení

Kabel podporuje rychlé nabíjení Fast Charging 3A standardu QC 3.0. Tato funkce musí být podporována Vaším telefonem a  musí být použit náležitý adaptér s maximálním výstupním proudem 3A.

Přenos souborů

Kabel umožňuje datový přenos rychlostí až 480 Mbps. Můžete navíc současně datovým kabelem přenášet data a nabíjet zařízení. 

Vysoká odolnost

Celý kabel je potažený kvalitní a pevnou látkou, která navíc působí velmi designově. Nejnáchylnější místo na kabelu je navíc vyztuženo gumovou výztuhou a tak se Vám nestane, že by se kabel díky častému ohýbání poškodil právě v místě kde kabel přechází v konektor. 

Kožený Cestovní pásek 

Kabel je dodáván s páskem imitující kůži pro snadné skladování a přepravu. 

Specifikace:

Značka: Baseus
Model: CATCD-01
Materiál: Slitina zinku + Polyesterová tkanina 
Barva: Černý / Červený / Fialový
Výstup: 5V/3A  nebo  9V/2A
Přenosová rychlost: 480 Mbps
Kompatibilita: Zařízení typu-C, Max 3A
Délka kabelu: 1 metr
 

Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutíBaseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí14Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí13Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí3Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí7Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí6Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí2Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí12Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí5Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí10Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí4Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí8Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí9Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí17Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí15Baseus USB C QC 3.0. inteligentní vypnutí18

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: